2021. október 27. XV. IFFK 2021. Konferencia
Varga István Dékán, BME Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kar
Lakatos István Tanszékvezető, Széchenyi István Egyetem
Mester Gyula Külföldi Magyar Professzorok Képviseletében
Háry András Igazgató, ZalaZONE Ipari Park Zrt.
Vadvári Tibor Alpolgármester, Zalaegerszeg
Takács János az MMA főtitkára

Az IFFK Konferenciasorozat fővédnökei:
Palkovics László Innovációs és Technológiai Miniszter
Tarlós István Miniszterelnöki tanácsadó
  • A konferencia elnöksége üdvözli a Konferenciát

1. szekció: Plenáris előadások. Kutatási-fejlesztési területek: Logisztikai fejlesztések. Intelligens eszközök és tervezési problémák, új eljárások és technológiák bevezetése

Elnök: Dr. Bóna Krisztián tanszékvezető, egyetemi docens, BME, Anyagmozgatási és Logisztikai Rendszerek Tanszék
  • 14:20 Dr. Bóna Krisztián (BME-ALRT), Sárdi Dávid Lajos (BME-ALRT), Büki Aletta (BKK), Domaniczki Viktória (BME-ALRT) Intelligens eszközök jövőbeli szerepe a városi koncentrált rakodóhelyek rendszerében (Paper 01)
  • 14:40 Firbás György (ZVF Zrt. Zalaegerszeg) A zalaszentiváni deltavágány megépítésének és a Zalaszentiván-Nagykanizsa vasútvonal villamosításának nemzetgazdasági és vasúthálózati vonatkozásai. (Alcím: Rijeka, mint kikötő bekapcsolásának lehetősége a zalaegerszegi konténerterminálba, mint logisztikai elosztópontba) (Paper 02)
  • 15:00 Dr. habil. Bohács G., Gáspár D., Horváth A. (BME) Application of serious games for the planning of logistic systems (Paper 03)
  • 15:20 Dr. Titrik Ádám, Dr. habil. Lakatos István (SZE) PET hulladékgyűjtő edényzet telítődési vizsgálata különböző tömörítettségű palackok esetén (Paper 04)