2023. szeptember 5. XVII. IFFK 2023. Konferencia
Kovács Levente Rektor, Óbudai Egyetem
Varga István Dékán, BME Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kar
Lakatos István Tanszékvezető, Széchenyi István Egyetem
Háry András Vezérigazgató, ZalaZONE Ipari Park Zrt.
Vadvári Tibor Alpolgármester, Zalaegerszeg
Takács János az MMA főtitkára

Az IFFK Konferenciasorozat fővédnökei:
Palkovics László Akadémikus, N7 Holding Nemzeti Védelmi Ipari Innovációs Zrt. vezérigazgatója
Tarlós István Miniszterelnöki tanácsadó
Kovács Levente Egyetemi tanár, szakmai védnök, Óbudai Egyetem
  • A konferencia elnöksége üdvözli a Konferenciát

1. szekció: Plenáris előadások. Kutatási-fejlesztési területek: A fenntartható mobilitás. Teszteszköz tervezése ZalaZONE környezetben. Modellek ekvivalencia osztályozása, megbízhatósága és bizonytalanságelemzése. Mozgás és pálya, helyváltoztatás-elemzés

Elnök: Dr. habil. Takács János egyetemi tanár, BME, MMA főtitkára
  • 14:20 Dr. habil. Tánczos Lászlóné (BME) A fenntartható mobilitás elterjedését támogató aktuális stratégiai feladatok (Paper 01)
  • 14:40 Dr. Háry András, Magai Róbert, Pekk Letícia, Molnár Balázs (ZalaZONE) Teszteszköz hordozó platformjának tervezési tapasztalatai járműipari környezetben (Paper 02)
  • 15:00 Dr. habil. Péter Tamás, (SZE) Dr. Háry András, (ZalaZONE) Dr. Szauter Ferenc, Dr. Vadvári Tibor, Dr. habil.Lakatos István (SZE, JK) Gépjárművek térbeli vertikális irányú mozgásait leíró nemlineáris lengéstani modellek ekvivalencia osztályozása (Paper 03)