2020. október 28. XIV. IFFK 2020. Konferencia
  • 13:00-14:00 Belépés - Regisztráció
Elnökség: Péter Tamás az IFFK 2020 Elnöke
Bendzsel Miklós az MMA Elnöke
Háry András Igazgató, ZalaZONE Ipari Park Zrt.
Kovács Levente Rektor, Óbudai Egyetem
Mándoki Péter Dékán, BME Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kar
Takács János az MMA főtitkára
Fővédnökök: Palkovics László Innovációs és Technológiai Miniszter
Tarlós István Miniszterelnöki tanácsadó
  • A konferencia elnöksége üdvözli a Konferenciát

1. szekció: Plenáris előadások. Kutatási-fejlesztési területek: Autonóm járműfejlesztések. LPV irányítás, gépi tanulás. Smart City Technológiák. Logisztikai fejlesztések, új eljárások és technológiák bevezetése. A folyamatok analízise komplex környezetben.

Elnök: Dr. habil. Pokorádi László egyetemi tanár, Óbudai Egyetem
  • 14:20 Dr. Háry András (ZalaZONE Ipari Park Zrt.) - Pekk Letícia (Zalaegerszegi Technológiai Centrum) Az új járműipari technológiák a zalaegerszegi járműipari tesztpálya és innovációs környezete szemszögéből (Paper 01)
  • 14:40 Szénási Sándor (OE), Felde Imre (OE), Kertész Gábor (OE), Nádai László (OE) Autonóm járművek biztonságának növelése historikus baleseti adatok segítségével (Paper 02)
  • 15:00 Bóna Krisztián (BME), Sárdi Dávid Lajos (BME), Kormos Henriett (BME), Major Petra (BME), Posta Máté Imre (BME), Kötöttpályás városi áruszállítási lehetőségek vizsgálata Budapesten az AHP-módszer alkalmazásával (Paper 03)